Módosítottuk Adatvédelmi szabályzatunkat. Az elolvasásához kattintson ide.

Szponzorációk
Szerte a világon, több, mint 250 sportolót és csapatot tölt fel a Herbalife táplálkozás az optimális teljesítményért. A kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozással és a rendszeres testedzéssel járó életmód a Herbalife filozófia alapja, és büszkék vagyunk rá, hogy támogathatjuk ezen sportolókat és csapatokat céljaik elérésében.
Csak néhány a profi Herbalife szponzorációk közül: Cristiano Ronaldo top futballista, LA Galaxy - Amerikai Futball Klub, HC Plzen - Cseh jéghoki csapat és a Men's Sana Basket, vagy ismertebb nevén Montepaschi Siena - Liga győztes olasz kosárlabda csapat.

Tudjon meg többet a Herbalife sportszponzorációkról itt: HerbalifeSports.com

Cristiano Ronaldo
Herbalife Sports: Cristiano Ronaldo

Futball, Spanyolország
Cristiano Ronaldo globális táplálkozási partnere a Herbalife.

"Nagyon erősen hiszek a megfelelő táplálkozás fontosságában a pályán és azon kívül is.” Cristiano Ronaldo

LA Galaxy
Herbalife Sports: LA Galaxy

Futball, USA

A Herbalife által szponzorált LA Galaxy a 2011-es MLS kupa győztese, immáron harmadik alkalommal.

PSV Eindhoven
PSV

Futball, Hollandia

A PSV Eindhoven, melyet 1913-ban alapítottak, professzionális Európa kupa nyertesként ismert, 21 alkalommal nyerte meg a Eredivisie Holland liga bajnokságot.p>

FC Spartak Moszkva

A csapat 1922-es alapítása óta ugyan drámaian megváltozott Oroszország helyzete, de a Spartak megmaradt 'az emberek csapatának' és az ország történetének egyik legsikeresebb csapata.

hu-HU | 2018.09.22. 3:56:28 | NAMP2HLASPX01