Karrier

Egy globális táplálkozási vállalat vagyunk, termékeinket kizárólag Független Tagokon keresztül értékesítjük, több, mint 90 országban. Küldetésünk az emberek életének megváltoztatása prémium táplálkozási termékeink és egyedülálló üzleti lehetőségünk segítségével, valamint olyan közösségek létrehozása, melynek tagjait segítjük egészséges, aktív életet élni.

Csatlakozz hozzánk küldetésünkben és legyél a csapatunk része Ügyfélszolgálati munkatárs munkakörben.

Ügyfélszolgálati munkatárs munkakörben

Munkavégés helye: Budapest, 9. kerület
Kezdés: 2016. január 18.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Rendeléseket kell felvenned, készpénzes/kártyás/átutalásos fizetéseket kell feldolgoznod
  • A napi rendeléseket precízen egyeztetned kell Kapcsolatot kell tartanod megrendelőinkkel, telefonon, e-mailben, és minden elképzelhető kommunikációs módon.
  • Londoni központunkkal és lengyel pénzügyünkkel is napi szinten kapcsolatban leszel
  • Adminisztratív feladatok is vannak, olyanok, mint: - beérkezett dokumentumok, okmányok, adatváltozások feldolgozása
  • Olyan specifikus projektekben is szeretnénk, ha részt vennél majd, mint fordítások, brainstormingok, tervezések, szervezések
  • Vannak rendezvényeink is, melyeken aktív részvételedre számítunk, leginkább belföldön, és néha külföldön is

Ezt kérjük Tőled:

  • Legyen ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalatod
  • Aktívan beszélj angolul – mindennapos szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Érts legfőképpen az Excelhez és egyéb MS office programokhoz (Word, Outlook)
  • Pontos & gyors munkavégzés, képesség egyszerre több feladat elvégzésére
  • Kiváló ügyfélszolgálati képességek, ügyfél-orientáció (személyesen & telefonon)
  • Nagyon jó kommunikációs és szervező készség
  • Megbízhatóság (különösen fizetéseknél)
  • Gyakorlati problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
  • Pozitív hozzáállás: lelkes, dinamikus, nyitott személyiség
  • Legalább középfokú végzettség

Ezt kínáljuk Neked:

  • professzionális munkakörnyezet
  • családias légkör
  • versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatások: Cafeteria, sportbérlet

Így jelentkezz

Ha szeretnél velünk dolgozni egy fiatal csapatban, amerikai háttérrel, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat (angolul és magyarul is) és jelöld meg fizetési igényedet is.
Kontakt e-mail: enikop@herbalife.com

hu-HU | 2017.05.26. 2:19:55 | NAMP2HLASPX01